EA Sports: UFC

1.9.3418328

4.7

14

Oktagona girin ve savaşa hazırlanın

704.7k

Bu uygulamayı oyla

EA Sports: UFC, dünyadaki en önemli ve büyük uzak doğu sanatlarının birleşimi ve en prestijli, (ve tehlikeli) dövüşçülerin buluşma noktası UFC'nin resmi video oyunudur (Ultimate Fighting Championship).

Bu video içinde dokunmatik ekran cihazlara özel, kullanıcılar eğitebilecekleri ve savaş sırasında farklı özel becerilerini kullanmalarına yardım eden UFC ligden 70'ten fazla dövüşçüyü kontrol edebilirler. Bir çok Android oyununda olduğu gibi, sadece ilk başta bir tek dövüşçüye erişmeniz gerekir ve daha sonra oynadıkça daha fazla dövüşçünün kilidini açma fırsatına sahip olursunuz.

Dövüşçünüzü seçip oktagon içine atladığınızda (UFC'deki ring sekizgendir), EA tarafından oluşturulan sezgisel kontrol sistemini deneyimleyebilirsiniz. Ekrana dokunma ve kaydırmayla birlikte, itmekten yerden saldırılara kadar her türlü saldırıyı gerçekleştirebilirsiniz. Önemli olan nokta düşmanınıza ne zaman ve nasıl saldıracağınızı bilmek.

EA Sports: UFC dokunmatik ekranlar için iyi adapte edilmiş bir oyun kurgusu ve göz alıcı grafikler sunan gerçekçi bir dövüş oyunudur. En iyi kısmı da UFC'nin resmi lisanslarının tümüne erişim sağlamasıdır.
Notlar

Cihazınızda en az 417 mb boş hafızaya ihtiyacınız var.

Gereksinimler

Android 2.3.3 ya da üstü sürüm gerektirir.

Uptodown X